To nie wy jesteście grubi, to cała reszta jest niedożywiona. - Garfield

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TAG. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TAG. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 20 sierpnia 2013

TAG: Moje blogowe sekrety i niespodzianka!

Ostatnio zauroczyły mnie wszelkiej maści tagi. Szukam nowych, biorę udział i podpisuję się czterema łapkami pod niektórymi lepszymi pomysłami. Bo przecież nie ma nic przyjemniejszego niż dać się poznać tej części czytelników, która jest ciekawa i później nawiązać jakąś dyskusję na temat np. naszych wspólnych zainteresowań.

Startuję więc z tagiem "Moje blogowe sekrety". Krąży od jakiegoś czasu i chociaż nikt mnie nie otagował, postanowiłam przyłączyć się do zabawy.

1. Ile czasu prowadzisz bloga i jak często publikujesz posty?
Niedługo. Właściwie niedługo prowadzę TEGO bloga, bo wcześniej miałam duużo pamiętnikowych i literackich blogów. Stare czasy, ale wspomnień mnóstwo. Posty publikuję tak często, jak mam potrzebę, wenę, jakiś ciekawy pomysł, chcę coś przekazać moim czytelnikom.

2. Ile razy dziennie zaglądasz na bloga i czy robisz to w pierwszej kolejności?
Na pewno kilka razy. Nie wiem, czy robię to w pierwszej kolejności, nie zwracam na to uwagi. Wydaje mi się, że na pierwszy ogień idzie mój bloglovin' i obserwowane przeze mnie blogi - dopiero później mój własny.

3. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą o tym, że prowadzisz bloga?
Rodzice wiedzą, dziadkowie wiedzą, narzczony wie. Jeśli chodzi o znajomych, jest ich może kilku. Nie dlatego, że nie chcę im mówić - po prostu się nie chwalę. Najczęściej dowiadują się przez przypadek, bo np. bloglovin' opublikuje notkę na mojej tablicy na facebooku i widzą to moi znajomi ;)

4. Posty jakiego typu interesują Cię najbardziej u innych blogerek?
Lubię czytać osobiste posty. Coś od autora dla czytelnika. Czytuję recenzje niektórych kosmetyków i lakierów do paznokci, uwielbiam wszytkie posty traktujące o organizowaniu swojego życia i zdrowym odżywianiu. Chyba jakiś rodzaj pogoni za marzeniami :D

5. Czy zazdrościsz czasem blogerkom?
Szczerze mówiąc niespecjalnie. Prowadzę kanał YouTube z grami, który w ciągu ostatnich dwóch lat dużo mnie nauczył. Między innymi tego, żeby nie zazdrościć, bo twórcy (zarówno filmowi jak i blogowi) to ludzie, a nie zamknięci w swoim światku kosmici ;)

6. Czy zdarzyło Ci się kupić jakiś kosmetyk tylko po to, by móc go zrecenzować na swoim blogu?
Może inaczej - od jakiegoś czasu zauważyłam, że jeśli potrzebuję np. balsamu, najpierw szukam takiego dla mojego typu skóry, a potem wybieram ten najbardziej egzotyczny, żeby naskrobać recenzję (tak, kilka dni temu kupiłam taki balsam, więcej wfilmiku TUTAJ).

7. Czy pod wpływem blogów urodowych kupujesz więcej kosmetyków, a co za tym idzie, wydajesz więcej pieniędzy?
Raczej nie. Może tylko moje wybory są ciut bardziej świadome - sprawdzam opinie blogerek nim kupię cokolwiek.

8. Co blogowanie zmieniło w Twoim życiu?
Otworzyło mnie. To na pewno - byłam dotąd nieśmiałą osobą, ale wzięłam swoje życie w moje ręce. Blog mnie uszczęśliwia - kocham pisać i uwielbiam widzieć, że ktoś to czyta ;)

9. Skąd czerpiesz pomysły na nowe posty?
Czasami same przychodzą do głowy, czasem są moją wariacją na temat zasłyszany na innym blogu lub kanale YT. Czasem też po prostu odpowiadam na tag, tak jak teraz.

10. Czy miałaś kiedyś kryzys w prowadzeniu bloga, tak że chciałaś go usunąć?
Blogów nigdy nie usuwałam, najwyżej po prostu powoli odchodziły w zapomnienie. Nie lubię usuwać swojej pracy, za dużo serca w nią wkładam. Mimo to, tego bloga to nie dotyczy.

11. Co najbardziej denerwuje Cię w blogach innych dziewczyn?
To, kiedy ktoś pisze bez pasji. Może notki nie muszą być super stylistycznie napisane, z dbałością o akapity itp, ale jeśli nie wyczuwam odrobiny polotu i osobowości autora, wyłączam od razu ;)

Na sam koniec mały bonusik. Gdy na blogu tag o sekretach, na YouTube właśnie pojawil się film, w którym mój T. bawi się w wizażystę i robi mi makijaż ;) Mógłby zastąpić mistrzów! ^^

czwartek, 15 sierpnia 2013

TAG: 26 faktów o mnie

Dużo blogerek robiło ten tag w wersji "50 faktów" lub "30 faktów". Ja postanowiłam nieco zmienić liczbę owych faktów, których za moment się o mnie dowiecie. Dlaczego? A dlatego, że niesie to również pewną zmianę na blogu. Do bloga dołączy vlog. Dlatego zaczynamy!
  • Jestem maniaczką Harry'ego Pottera. Po prostu zaczytałam się w tych książkach. Nie od razu, bo pierwsze podejście skutecznie mnie do HP zraziło, ale w piątej klasie podstawówki przestałam być mugolem. Mam wszystkie książki w domu w wersji polskiej i angielskiej - znam je na pamięć ;)
  • Koty forever. Naprawdę. Kiedyś się ich bałam, ale odkąd pierwsze stworzenie tego gatunku zamieszkało ze mną, pokochałam je bezgraniczną miłością.
  • Jestem histeryczką. Nie wiem, czy to przez obniżone poczucie własnej wartości, ale często panikuję. Lubię teatralność swoich małych dramatów, czasem lubię poużalać się nad sobą.
  • Ambicja - moje drugie imię. Dużo złego może można o mnie powiedzieć, ale na pewno ambicji odmówić mi nie można. Zawsze chcę jak najwięcej i jak najlepiej, kosztem swojego czasu wolneo i dobrego samopoczucia. Muszę udowadniać moją wartość.
  • Lubię kierować się rozsądkiem. Może to przez niego porzuciłam chwilowo marzenia występowania na deskach teatrów i zaplanowałam sobie długą, świetlaną, lekarską przyszłość.
  • Lubię pisać. Niestety z marnym skutkiem. Pisane jakiś czas temu powieści utykały w martwych punktach a potem lądowały w czeluściach kosza w komputerze.
  • Nie umiem być zawzięta. Chociaz jestem ambitna i mam wiele planów, niektóre z nich niestety cały czas pozostają w fazie planów lub przechodzą do szufladki z niedokończonymi sprawami.
  • Lubię czytać. Patrząc na punkt pierwszy nie powinno to nikogo dziwić. Jestem książkoholiczką, czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce. Nie zawsze z korzyścią dla mojego intelektu ;)
  • Jeździłam konno. I kochałam ten sport. Musiałam przestać, ale nigdy nie przestałam za tym sportem tęsknić.
  • Zakochałam się w Londynie. O czym mogłyście przeczytać tutaj
  • Uwielbiam ładnie wyglądać. A ponieważ mam zaniżone poczucie własnej wartości, zawsze pytam mojego T. o zdanie i chociaz wiem, że dla niego jestem najpiękniejsza, musi mnie w tym utwierdzać kilka razy dziennie.
  • Lubię celebrować picie herbaty. Imbryczki, zapażarki, herbaty fusowe w trzystu smakach. Tak mogłaby wyglądać komódka w moim wymarzonym mieszkaniu ;D
  • Chciałabym nauczyć się grać na gitarze. Chociaż mam gitarę, umiem na niej wyżępolić tylko "Odę do radości". 
Pozostałe 13 faktów znajdziecie w filmiku poniżej. Zapraszam do subskrybowania kanału, mam nadzieję, że blog i kanał YouTube będą się ładnie uzupełniać ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Caro-Beauty.pl, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena