To nie wy jesteście grubi, to cała reszta jest niedożywiona. - Garfield

poniedziałek, 20 maja 2013

Powitanie w wiosenny dzień

Witajcie!
Wiem, że każdy blog zaczyna podobnie jak ten, od kilku miłych słów autora. Tak będzie również w tym przypadku. Moje blogowe życie zaczęło się wiele, wiele lat temu, ale z różnych przyczyn musiało się zawiesić. Przyznam - tęskniłam, ale oto jestem :D

Kim jestem? Ano, vlogerką i zagrajmerką na YouTube. Tym zajmuję się od 1,5 roku. Mimo ogromnej radości z kręcenia filmów, postanowiłam wrócić choć częściowo do słowa pisanego. Głównie dlatego, że prowadzę angielski kanał YouTube, na którym jest dokładnie to, co napisane będzie tutaj - coś o mnie, coś o urodzie, coś o modzie (choć tutaj nie czuję się autorytetem ;D), więc polscy widzowie nie będą do końca poszkodowani.

Ostatnio mam czas rachunków sumienia. Zastanawiałam się, czym zajmowałam się kiedyś, a co zaprzestałam robić i tego żałuję. Tym sposobem wracam do fotografii - będę się tym chwalić również tutaj. Zamierzam wrócić na widownię teatrów, bo dawno już nie miałam okazji przenieść się w cudowny, teatralny świat. Oprócz tego, postanowilam realizować się w roli sprzedawcy kosmetyków, bo ze względu na szkołę, nie miałam okazji pracować regularnie w gabinecie kosmetycznym i drogerii rodziców, więc zostałam konsultantką Oriflame. Nie zdziwcie się, jeśli podrzucę Wam link do katalogu z informacją, że zbieram zamówienia lub opublikuję notkę z recenzją jakiegoś produktu :)

Do zobaczenia (napisania? ;D)

2 komentarze:

 1. Pierwszy komentarz na blogu Kremówki! Fuck Yeah!

  Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy. Pisanie to sama radość!

  Hunter Bright ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglądać będę częściej! Obserwacja za obserwacje? :)

  jagodowa-fantazja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze! Dużo dla mnie znaczą, lubię poznawać opinie innych :)
Jeśli chcesz zostawić link do siebie - nie krępuj się. Nie chcę tylko, żeby była to nachalna reklama - najpierw sensownie skomentuj wpis.

Miłego czytania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Caro-Beauty.pl, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena