To nie wy jesteście grubi, to cała reszta jest niedożywiona. - Garfield

czwartek, 15 sierpnia 2013

TAG: 26 faktów o mnie

Dużo blogerek robiło ten tag w wersji "50 faktów" lub "30 faktów". Ja postanowiłam nieco zmienić liczbę owych faktów, których za moment się o mnie dowiecie. Dlaczego? A dlatego, że niesie to również pewną zmianę na blogu. Do bloga dołączy vlog. Dlatego zaczynamy!
 • Jestem maniaczką Harry'ego Pottera. Po prostu zaczytałam się w tych książkach. Nie od razu, bo pierwsze podejście skutecznie mnie do HP zraziło, ale w piątej klasie podstawówki przestałam być mugolem. Mam wszystkie książki w domu w wersji polskiej i angielskiej - znam je na pamięć ;)
 • Koty forever. Naprawdę. Kiedyś się ich bałam, ale odkąd pierwsze stworzenie tego gatunku zamieszkało ze mną, pokochałam je bezgraniczną miłością.
 • Jestem histeryczką. Nie wiem, czy to przez obniżone poczucie własnej wartości, ale często panikuję. Lubię teatralność swoich małych dramatów, czasem lubię poużalać się nad sobą.
 • Ambicja - moje drugie imię. Dużo złego może można o mnie powiedzieć, ale na pewno ambicji odmówić mi nie można. Zawsze chcę jak najwięcej i jak najlepiej, kosztem swojego czasu wolneo i dobrego samopoczucia. Muszę udowadniać moją wartość.
 • Lubię kierować się rozsądkiem. Może to przez niego porzuciłam chwilowo marzenia występowania na deskach teatrów i zaplanowałam sobie długą, świetlaną, lekarską przyszłość.
 • Lubię pisać. Niestety z marnym skutkiem. Pisane jakiś czas temu powieści utykały w martwych punktach a potem lądowały w czeluściach kosza w komputerze.
 • Nie umiem być zawzięta. Chociaz jestem ambitna i mam wiele planów, niektóre z nich niestety cały czas pozostają w fazie planów lub przechodzą do szufladki z niedokończonymi sprawami.
 • Lubię czytać. Patrząc na punkt pierwszy nie powinno to nikogo dziwić. Jestem książkoholiczką, czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce. Nie zawsze z korzyścią dla mojego intelektu ;)
 • Jeździłam konno. I kochałam ten sport. Musiałam przestać, ale nigdy nie przestałam za tym sportem tęsknić.
 • Zakochałam się w Londynie. O czym mogłyście przeczytać tutaj
 • Uwielbiam ładnie wyglądać. A ponieważ mam zaniżone poczucie własnej wartości, zawsze pytam mojego T. o zdanie i chociaz wiem, że dla niego jestem najpiękniejsza, musi mnie w tym utwierdzać kilka razy dziennie.
 • Lubię celebrować picie herbaty. Imbryczki, zapażarki, herbaty fusowe w trzystu smakach. Tak mogłaby wyglądać komódka w moim wymarzonym mieszkaniu ;D
 • Chciałabym nauczyć się grać na gitarze. Chociaż mam gitarę, umiem na niej wyżępolić tylko "Odę do radości". 
Pozostałe 13 faktów znajdziecie w filmiku poniżej. Zapraszam do subskrybowania kanału, mam nadzieję, że blog i kanał YouTube będą się ładnie uzupełniać ;)

1 komentarze:

 1. Ja też jestem maniaczką Hp :D Prowadzę o tym bloga, ale dopiero zaczynam, więc nic się tam nie dzieje. Jesteś bardzo fotogeniczna, i masz bardzo ładne włosy :)

  Link do mojego bloga o Hp : bezhpmojezycieniemasensu.blogspot.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze! Dużo dla mnie znaczą, lubię poznawać opinie innych :)
Jeśli chcesz zostawić link do siebie - nie krępuj się. Nie chcę tylko, żeby była to nachalna reklama - najpierw sensownie skomentuj wpis.

Miłego czytania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Caro-Beauty.pl, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena